شرایط ارسال

فروشگاه اکسسوری پوشاک ملودی تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند. ما مطمن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

محدوده خارج از شهر تهران:

برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاها از طریق شرکت پست و یا باربری های مجاز به دست شما خواهد رسید.

ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد.

در مورد شرکت پست، از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداکثر 2 تا 5 روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد. تیم راهبری ما هر روز قبل از ساعت 11 صبح مرسولات را به پست تحویل خواهند داد. تیم خدمات مشتریان ما کد رهگیری کالا را از طریق ایمیل پیامک و یا تلگرام برای شما ارسال خواهند کرد و شما می توانید از طریق آدرس tntsearch.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

در صورتیکه کالای شما حجیم و یا حجم سفارش شما بالا باشد یا شرایط بیمه ای پست پوشش دهنده ریسک مرسوله شما نباشد، بسته شما از طریق شرکت های دیگر ارسال خواهد شد. متاسفانه اکثر این شرکت ها امکان ردگیری مرسوله به صورت منظم و بروز را ندارند.

محدوده شهر تهران:

در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از طریق پیک صورت می گیرد. در صورت لزوم امکان تهیه پیک اسنپ و یا الوپیک نیز وجود دارد. لازم به ذکر است در صورتی که شما سفارش خود را در همان روز نیاز دارید، حتماً قبل از ثبت سفارش با شماره پشتیبانی درج شده در سایت هماهنگ فرمایید تا در صورت امکان ارسال سفارش در همان روز، ثبت سفارش خود را انجام فرمایید. تیم خدمات مشتریان ما، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.